Nasza misja

   
Zmienne na przestrzeni ostatnich lat warunki rynkowe podkreśliły potrzebę zwiększonego skupienia na pięciu kluczowych obszarach istotnych dla współczesnych optyków - zaliczają się do nich Jakość, Asortyment, Cena, Obsługa i Timing. Właściwa kombinacja tych "5 Doskonałości" tworzy materię, z której powstała Rhein Vision.
 
Prowadząc przez ostatnie 20 lat różne spółki w branży optycznej, właściciele Rhein Vision założyli nową międzynarodową spółkę, która łączy w sobie najlepsze elementy wynikłe z ich doświadczenia. Korzystając z najnowszych technologii i procesów z Szwajcarii i Niemiec, połączonych z najlepszymi praktykami biznesowymi i siedzibą Grupy założoną w Holandii, tworzą znakomity fundament pod ekspansję międzynarodową.
Nazwa Rhein Vision pochodzi od rzeki płynącej przez kraje, które tworzą podstawę ideologiczną dla naszych 5 Zalet: niemiecka Jakość i Asortyment, holenderskie Ceny oraz szwajcarska Obsługa i Timing.
 
Podobnie jak rzeka Ren płynie przez kilka krajów, łącząc je przy tym, tak Rhein Vision rozwija i rozbudowuje swoje laboratoria produkcyjne i ośrodki dystrybucji w całej Europie, cały czas stosując się do zasad wynikających z naszych 5 Zalet.

Jakość i Obsługa

Nasza produkcja opiera się na maszynach, procesach i szkoleniach naszych techników Szwajcarii, Niemczech i Włoszech, natomiast wytyczne w kwestii zarządzania na wysokim szczeblu pochodzą z naszego biura macierzystego w Amsterdamie.

Naszej technologii i profesjonalnych standardów dowodzi zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu oraz procedur i procesów ISO 9001. Wszystkie soczewki produkowane przez Rhein Vision zostały przetestowane i otrzymały certyfikat Instytutu Soczewek w Hradec Kralove.

Ze względu na skład naszych międzynarodowych zespołów jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi klienta, najlepszą jakość i najkrótsze czasy dostawy, jednocześnie utrzymując bardzo konkurencyjny poziom cen.
Chcemy zaspokajać wszystkie potencjalne potrzeby kontrahentów, zarówno w kraju, jak i za granicą - zmieniając lub zwiększając oferowany ich klientom asortyment produktów (mamy szeroki wybór, do którego można tutaj uzyskać dostęp), w wydajny sposób dostarczając każdy konkretny produkt lub po prostu działając jako bardzo elastyczne zapasowe źródło towaru.

Oczywiście, możemy obsługiwać prywatne marki na szeroką skalę oraz internetowy system zamówień, a także jesteśmy otwarci na nietypowe wymagania.

W razie potrzeby informacji prosimy o kontakt.

Asortyment

   
Posiadamy największy wybór soczewek standardowych sprowadzanych od czołowych międzynarodowych dostawców, w tym Transitions i Younger Optics. Pracujemy z naszymi dostawcami od ponad 10 lat i jesteśmy pewni ich jakości i asortymentu.

Stosowanie najnowszej technologii podczas produkcji soczewek umożliwia nam oferowanie soczewek RX najwyższej jakości, cieńszych i bardziej płaskich niż standardowe, o wybitnych osiągach wizualnych.

TNajnowsza cyfrowa technologia obróbki powierzchni zapewnia możliwie najczystsze pole widzenia i najlepszą jakość naszych soczewek progresywnych i degresywnych Innovator. Wszystkie pola widzenia są skutecznie zrównoważone i mają sporą powierzchnię, a progresywny korytarz zapewnia zmienną moc szkieł, która pozwala oku poruszać się w sposób naturalny.

Dowiedz się więcej o naszym asortymencie i produktach z naszych materiałów marketingowych, które są również dostępne do pobrania tutaj!
W dzisiejszych czasach szkła przeciwsłoneczne to nie tylko gadżet, ale również konieczność.

W tym celu oferujemy rozwiązanie odpowiednie dla różnych potrzeb przedstawiając ostatnie innowacje w soczewkach fotochromatycznych i polaryzowanych, barwniki i powłoki służące do ochrony przed słońcem.
Soczewki Transitions blokują 100% promieniowania UVA i UVB oraz zapewniają ochronę przed słońcem UV 400.
Soczewki Drivewear są w stanie wyczuwać zmienne warunki oświetlenie i reagować na nie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu.
Soczewki NuPolar działają jak "filtr wizualny": blokują oślepiający odblask pozostawiając czystsze i bogatsze pole widzenia zawsze, gdy mamy do czynienia ze światłem słonecznym.

Oferujemy oczywiście kolekcje oprawek w różnych wymiarach, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne stylizacje. W naszym portfelu znajdują się oprawki Rhein Silver, Dunlop, Frame 4U i Omega Optix, które można obejrzeć tutaj!